Зловмисники намагались організувати викрадення та переправити в РФ екс-громадянина Росії, який переїхав в Україну і займається тут бізнесом

У Службі безпеки України  підтвердили, що поліціянт із Обухова, що на Київщині, очолював банду, яка намагалася викрасти бізнесмена за винагороду у 17 мільйонів гривень. Про це пише Укрінформ.

За даними видання, правоохоронцем, який намагався організувати викрадення, є начальник Обухівського райвідділу поліції Денис Ярославський.

Правоохоронці впродовж трьох місяців документували діяльність злочинної організації та з’ясували, що обухівський поліціянт, маючи зв’язки в кримінальних колах, запропонував свої послуги щодо викрадення потерпілого. Причому він прикривався своїми нібито зв’язками з головою СБУ Василем Грицаком. Полісмен пропонував порушити стосовно комерсанта кримінальне провадження з його подальшою депортацією в Російську Федерацію. За даними СБУ, насправді жодних зв’язків з Грицаком у зловмисника не було.

Членів банди затримав спецпідрозділ «Альфа». Суд має обрати для них запобіжні заходи. Серед затриманих є і громадянин Російської Федерації, який є замовником цього викрадення.

Сам потерпілий бізнесмен перебуває у безпечному місці. Силовики не підтвердили, що викрасти намагалися директора картонної фабрики  Обухова Василя Курчака.

Нагадаємо, Генпрокурор України Юрій Луценко заявив, що прокуратура Київської області спільно зі співробітниками Служби безпеки України затримала групу осіб, до складу якої входив начальник райвідділу поліції, які на замовлення громадянина РФ, за грошову винагороду у розмірі 17 млн доларів США, намагались організувати викрадення та переправити на територію Росії колишнього громадянина РФ, який переїхав в Україну і займається тут виробничим бізнесом.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ