Правоохоронці повністю визнали свою вину та надають свідчення

Двоє поліціянтів вирішили підзаробити: 21 серпня під час патрулювання на території Красноградського району Харківської області майор та старший сержант поліції зупинили авто під керуванням столичного бізнесмена та вимагали у нього 10 тисяч доларів. Про це повідомляє  прокуратура Києва у Facebook.

«Перевіривши документи водія, поліцейські вирішили оглянути його автомобіль, де начебто знайшли заборонену речовину. Погрожуючи чоловіку кримінальною відповідальністю та позбавленням волі на тривалий строк, поліцейські почали вимагати в нього за залагодження цього питання 10 тисяч доларів», – йдеться в повідомленні.

Бізнесмен погодився передати їм кошти. Працівники поліції залишили свій службовий автомобіль та на авто потерпілого вирушили до столиці забирати гроші, які чоловік обіцяв зняти з банківського рахунку.

Дорогою до Києва підприємець зміг повідомити своїх колег про протиправні дії поліцейських.

Наразі здирники затримані в порядку ст. 208 КПК України. Вони повністю визнають свою вину та надають свідчення. Їм готують повідомлення про підозру та клопотання про обрання запобіжного заходу і відсторонення від посад. Слідчі дії тривають.

У КИЄВІ ЗАТРИМАЛИ ДВОХ ХАРКІВСЬКИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ НА ЗДИРНИЦТВІ З ПІДПРИЄМЦЯ Слідчі прокуратури міста Києва спільно з Де…

Posted by Прокуратура міста Києва on Mittwoch, 23. August 2017

БЕЗ КОМЕНТАРІВ