vedetsya-rassledovaniya-iznasilovaniya-15-letnej-devushki-v-nikolaeve_14486259147020_t_720x360
Про імовірне зґвалтування повідомила правозахисник Ірина Голобородько

3 жовтня в Мережі з’явилась інформація про те, що на одеському залізничному вокзалі двоє поліцейських нібито зґвалтували 19-річну дівчину. Про це повідомила правозахисник та журналістка Ірина Голобородько. Її процитувало видання 048.ua.

«До мене дійшла така інформація, що двоє поліцейських в Одесі на залізничному вокзалі затримали дівчину, щоби нібито перевірити документи. Далі їй наказали пройти з ними. У невідомому їй приміщенні, але не у відділі поліції, їй наказали роздягтися і зґвалтували. Далі їй пригрозили, що якщо вона комусь поскаржиться або спробує написати заяву в поліцію, то попрощається з життям», – розповіла журналістка.

Правозахисник також зазначила, що сьогодні змогла взяти висновок від гінеколога. Речі, в яких була дівчина, лежать в целофановому пакеті і чекають на експертизу. Потерпіла разом з помічником Голобородько мала написати заяву до поліції.

Близько полудня дану інформацію взялися перевіряти в поліції. Там зазначили, що з території вокзалу вилучаються камери відеоспостереження, а також проводяться роботи зі з’ясування особи потерпілої.

Як стало відомо пізніше від прес-служби відомства, Ірина Голобородько ім’я постраждалої не повідомляє, нібито у зв’язку з тим, що батько дівчинки заборонив розповідати про те, що сталося. Відомо лише, що вона – жителька Ізмаїла.

Також правозахисник уточнила, що винуватцями є двоє чоловіків у чорній формі з жетонами.

«Співробітники ГУ НП в Одеській області патрулюють територію вокзалу, але у них інша форма. Можливо, це були приватні охоронці вокзалу або інші структури. Ми поки з’ясовуємо подробиці, але імовірна жертва на контакт йти відмовляється», – повідомили в прес-службі виданню «Одесса Медиа».

Інші обставини події наразі невідомі.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ