Восени можуть відбутися дострокові парламентські вибори – політолог

Політичний експерт Василь Мокан у своєму Facebook запевнив, що український політикум входить до зони підвищеної турбулентності, а ключовими стануть наступні півтора-два місяці.

«Наступні півтора-два місяці стануть визначальними з точки зору утримання влади – або буде збережений статус-кво з незначною кадровою ротацією, або ж восени на нас чекають дострокові парламентські вибори», – спрогнозував Мокан.

За його словами, нині ставки занадто високі, оскільки вирішується перспектива протікання політичних процесів аж до 2019 року.

«Домогтися дострокових виборів 2018 року буде ще важче, а точніше майже неможливо. І що ближче до дати звіту уряду Гройсмана, то більше зростатиме конфліктність української політики», – підкреслив політолог.

«Отже, усі ці блокади Донбасу, справи Насірова, поїздки та візити до США, торги щодо коаліції, пошук кадрів на посаду голови НБУ та до Кабміну – взаємопов’язані елементи великої гри «Хто кого». Поки співвідношення сил влади та опозиції виглядає так, що баланс на користь перших десь у пропорції 80:20, якщо не 90:10. Однак розклад може змінюватися», – підсумував фахівець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ