Олександр Аронець переконаний, що перемогти «нове обличчя» Володимира Зеленського може тільки інше «нове обличчя» з незаплямованою репутацією

На виборах глави держави, що заплановані на 31 березня, може перемогти шоумен Володимир Зеленський. І, таким чином, Україною теоретично керуватиме відверто «ватний» громадянин. Про це попередив політолог і блоґер Олександр Аронець.

За його словами, соціологічні дослідження свідчать, що на виборах Президента України Зеленський пройде до другого туру.

«Згідно тих же опитувань, Порошенко і Тимошенко з тріском програють у другому турі Зеленському. Цьому є логічне пояснення – антирейтинг Порошенка і Тимошенко вкрай високий. Тому люди підуть і проголосують проти них», – пише Аронець і наголошує, що кожен «голос за Порошенка – це голос за Зеленського».

«У підсумку, країною яка перебуває в стані війни, теоретично буде керувати відверто «ватний» громадянин. Наслідки для країни непередбачувані. Але ви це самі і так знаєте», – зазначає політолог.

Також він висловив свою думку з приводу того, як не допустити подібного розвитку подій:

«Я переконаний, що клин клином вибивають. І перемогти «нове обличчя» Володимира Зеленського може тільки інше «нове обличчя» з незаплямованою репутацією. Такий кандидат є – це Руслан Кошулинський, який проявив себе гідно під час Революції гідності, який врятував країну в кризовий момент після втечі Януковича, який після цього пішов захищати країну простим сержантом артилерії».

«Якщо хочете, щоб країною керував Зеленський – голосуйте за всю ту стару гвардію. Хочете врятувати країну? Тоді Руслан Кошулинський – Президент Український!», – резюмував Олександр Аронець.

Клин клином вибивають. Або чому голос за Петра чи Юлю – це голос за Зеленського?Безумовно, що ігнорувати соціологічні…

Gepostet von Олександр Аронець am Freitag, 15. Februar 2019