Тарас Загородній, політичний експерт

Шоумен Володимир Зеленський, який ефектно заявив про своє бажання йти у Президенти України, навряд чи зможе за кілька місяців передвиборчої кампанії донести до електорату свою програму, провести агітацію та захистити свою позицію. Таку думку висловив політолог Тарас Загородній в інтерв’ю виданню Вголос.

«Одним телевізором у нас ніхто виборів не робить, президентські вибори в Україні виграє система», – зазначив він.

На думку політоголга, у Зеленського достатньо складна ситуація, бо за нього готові голосувати, поки він не став частиною системи. Якщо ж він стане частиною влади, доведеться виходити з ролі свого телевізійного героя та вирішувати складні питання. Тоді виборці до нього ставитимуться інакше.

Володимир Зеленський

Загородній вважає, що Володимир Зеленський готується до парламентських виборів.

«Президентські вибори для Зеленського – це репетиція, бо він готується радше до парламентських. Зеленський по-суті не заважає іншим політикам, бо у нього є своє електоральне поле. І виборці Зеленського – це ті люди, котрі не ходять голосувати. Також ми маємо розуміти, що той електорат, який сидить в Інтернеті і який реально голосує – це різні люди. Людина в Інтернеті може щось пролайкати, десь посваритися за політичну позицію – і в результаті не прийти на вибори. Найважче – це довести свого виборця до дільниці. А молодь у нас на вибори зазвичай не ходить», – каже політолог.

«Що ж до електорату, то у Зеленського є сайт, де він нібито запропонував усім реєструватися у свою команду. За три дні число охочих сягнуло за двісті тисяч. По-моєму, цей лічильник просто полічив усіх тих, хто заходив на сайт. Бо зараз період свят і навіть політично активна молодь не цікавиться політикою, вони відпочивають. А тому з числом на сайті вони переборщили», – вважає Тарас Загородній.

Він додав, що на вибори традиційно піде дисциплінований електорат, а тому для діючих політичних гравців поява Зеленського нічого не змінить.

«Однак якщо ж Зеленський продовжить свою негативну інформаційну кампанію стосовно діючого Президента, то він реально зможе знизити рейтинги Порошенка», – резюмував він.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, у ніч під Новий рік шоумен Володимир Зеленський в ефірі телеканалу «1+1» заявив, що висуває свою кандидатуру на посаду Президента України.