Колишній начальник ГУ НП в Донецькій області В’ячеслав Аброськін перейшов на посаду першого заступника голови Національної поліції України

Донецька область отримала нового начальника головного управління Національної поліції. Замість В’ячеслава Аброськіна на посаду призначений Віталій Невгад. Про це повідомив у Twitter міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

«Головою поліції Донецької області призначений полковник Невгад Віталій Вікторович, який раніше працював заступником голови поліції області», – написав міністр.

З декларації нового голови поліції за 2016 рік відомо, що, перебуваючи на посаді заступника, Невгад очолював слідче управління.

Також в документі йдеться, що він має дві земельні ділянки у Святошинському й Білоцерківському районах Київської області, а також гараж у Білій Церкві. Про житло інформації немає.

Їздить Невгад, згідно з декларацією, на автомобілі Nissan X-Trail.

Грошові активи новопризначеного поліцейського і його дружини складають 35 тисяч доларів и 26 тисяч гривень готівкою. За минулий рік він отримав 240 тисяч гривень зарплати.

Нагадаємо, раніше міністр внутрішніх справ Арсен Аваков перевів начальника ГУ НП в Донецькій області В’ячеслава Аброськіна на посаду першого заступника голови Національної поліції України.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ