У ФФУ вирішили допускати поліцію на трибуни під час матчів УПЛ
У ФФУ вирішили допускати поліцію на трибуни під час матчів УПЛ

Українські футбольні функціонери та правоохоронці досягли важливих домовленостей щодо співпраці під час проведення футбольних матчів. Відтепер полісмени зможуть перебувати безпосередньо на території спортивних споруд. Про це йшлося під час наради у будівлі Міністерства внутрішніх справ України за участю керівництва Національної поліції України, Федерації футболу України та Прем’єр-ліги, інформує прес-служба ФФУ.

Національна Поліція призначатиме співробітників з оперативних та слідчих підрозділів для взаємодії з фахівцями ФФУ при розгляді правопорушень у зв’язку з набранням чинності Закону України «Про запобігання впливу корупційних правопорушень на результати офіційних спортивних змагань».

Важливою віхою для забезпечення безпеки та громадського порядку до, під час та після проведення футбольних матчів стане залучення працівників Національної Поліції безпосередньо до території спортивних споруд.

Також учасники зустрічі ухвалили рішення щодо створення робочої групи з представників Національної Поліції і ФФУ задля відпрацювання механізму взаємодії спотерів і співробітників по роботі з вболівальниками футбольних клубів / регіональних федерацій.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ