Політтехнолог: Порошенку в команді потрібен штатний «борець за справедливість»

Політтехнолог Катерина Одарченко, засновник компанії SIC Group Ukrainе, у коментарі Слову і Ділу пояснила, навіщо Порошенку призначення екс-співробітниці Міхо Саакашвілі Марії Гайдар радником Президента України.

За словами Одарченко, у цілому нічого дивного у призначенні немає. Здивувало б, якщо б у Адміністрації Президента працював хтось із оточення Корбана або помічник Новинського.

«Буде помилкою вважати Президента та Саакашвілі ворогами. Якщо говорити про історію їх взаємовідносин, а особисті відносини, на жаль, важливі в українській політиці, то критика, яка звучить або звучала, стосувалась влади. Саакашвілі ніколи не говорив конкретно, наприклад: Порошенко – корупціонер. Такої риторики немає. Є риторика загальної критики влади, яка застосовується, починаючи від журналістів, закінчуючи експертами», – підкреслила експерт.

Саме тому, на її переконання, якщо Саакашвілі буде починати новий проект, на який поки що немає навіть фінансування, у новій коаліції в особі Садового та Гриценка, то цей проект точно не суперечитиме позиції АП.

«Є проект «Наш край», який працює на полі «синього» електорату та, начебто, працює проти Президента. Проте, всім в кулуарах відомо, що проект фінансується Президентом. Це давно не секрет», – зауважила політтехнолог.

«Що стосується Гайдар, то важливо, що склався ще й образ такого собі борця за справедливість, опозиціонера в РФ. Тому Гайдар, як людина команди, є непоганим прийомом, в тому числі медійним», – підсумувала фахівець.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ