Тиждень без курйозних ситуацій за участі наших депутатів і чиновників – неймовірна рідкість. Тож InfA презентує чергову п’ятірку дурощів вітчизняних високопосадовців.

5 місце

Сталося! Кабмін таки затвердив рішення про звільнення ясновельможного пана Насірова з посади головного податківця держави. Адже поки його судили за ухвалення низки безпідставних і незаконних рішень, він формально залишався головою ДФС. Сам Насіров – принагідно зазначимо – уже заявив, що його рішення про звільнення не задовольняє і він буде боротися.

Така войовничість і готовність до боротьби, без сумніву, робить честь усякому. Хоча від кого, але тільки не від добродія Насірова можна було чекати цих чеснот. Скоріше можна було передбачити інший розвиток подій після отримання нашим екс-фіскалом неприємної звістки про звільнення: швидка допомога і нова симуляція смертельних хвороб. А головне – ковдрочка з новим візерунком, адже без цього атрибута Насіров уже й сам не свій…

4 місце

Ще один борець за справедливість дав можливість українцям посміятися цього тижня. Привід для глузування підкинув опальний коневод пан Онищенко, виклавши новий пост у Фейсбуці.

Виявляється, Ігор Коломойський не має наміру миритися із втратою в Україні кількох великих активів. «Нікому нічого не пробачить і так це не залишить», – прокоментував Онищенко плани бідного-бідного Бєні й проілюстрував рішучість свого товариша світлиною «розлючений Коломойський», де той стоїть у шоломі з биткою.

Що ж, хтось може втратити відчуття смаку шоколаду від такої крупної розлюченої фігури :)

3 місце

На сесії Запорізької міськради депутата від найопозиційнішого в світі блоку пані Зінаїду Гальчинську щедро обсипали гривнями. Активісти не поскупилися на купюри по 1 гривні та влаштували грошовий дощ для цієї заслуженої дами. Чим заслужила, спитаєте? Та отримала з міського бюджету матеріальну допомогу на лікування, проте витратила її не на своє безцінне здоров’я. Наприклад, незабаром «опозиційна» дама приїхала на роботу в новому автомобільчику десь за 400 тисяч гривень. Але не будемо такі суворі й прискіпливі – напевно, то їй лікар прописав більше маршрутками не їздити й нерви у таксі не псувати. Так що все по-чесному: лікар сказав «В авто!» – значить в авто.

Gepostet von Денис Нечепоренко am Mittwoch, 31. Januar 2018

2 місце

Ще один курйоз і також із Запоріжжя. Тепер своєю вищою математикою здивував нардеп від Мелітополя Євген Балицький. Цей добродій заявив, що подав у Верховну Раду 14 законопроектів, «19 з яких стали законами».

Ось вам і маєте! А ви ще кажете, Віталій Володимирович – беззаперечний майстер художнього слова… Якщо так піде далі – в нього з’явиться небезпечний конкурент!

1 місце

Виявляється, екс-нардепи заздрять пересічним українцям. Після пам’ятних слів міністра соцполітики Реви, мовляв, в Україні середній клас забагато їсть, тепер уже колишній нардеп потішив публіку в тому ж ключі. Тарас Чорновіл без вагань заявив, що ПРОСТІ ЛЮДИ ЖИВУТЬ КРАЩЕ ПАРЛАМЕНТАРІВ! Українці начебто набивають свої черева різними делікатесами, зокрема чорною ікрою.

 

Про це відкриття пан Тарас повідав світові в ефірі одного з телеканалів, додавши, що в магазині біля його будинку на Позняках, бачте, черги за ікрою стоять.

Так і є! І то брехні, що коштує вона як мінімальна зарплата українця. Навіть ми, поки готували нашу чергову «п’ятірку», встигли ум’яти дюжину устриць, лобстера і, звісно ж, кілька чималеньких ложечок ікри.

На цьому поставимо масну й смачну трикрапку й підемо братися за десерт із рябчиків з ананасами. Бідні, бідні наші парламентарі та інші слуги народу!

 

Далі буде.

Попередні дурощі: туттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттуттут і тут.