Василя Пилипенка у грудні 2018-го призначили заступником начальника Національної академії Нацгвардії України по роботі з особовим складом

Колишнього співробітника внутрішніх військ України, полковника Василя Пилипенка, якого звинувачували у побитті активістів Євромайдану в 2014 році, у грудні 2018-го призначили заступником начальника Національної академії Нацгвардії України по роботі з особовим складом. Про це у Facebook заявив часник Революції Гідності Іван Гранаткін, повідомляють Патріоти України.

«Пане полковнику, як тобі спиться, потворо?», – написав він, опублікувавши фото з Пилипенком у період Майдану.

Позафракційний народний депутат Андрій Білецький підтвердив, що на фото з лежачим активістом дійсно Пилипенко – саме він завдає удар ногою.

«Сьогодні Пилипенко відповідає за роботу з особовим складом на посаді заступника начальника Національної академії Нацгвардії України. Тобто, відповідає за світогляд військовослужбовців. Може навіть про Майдан розповідає», – написав він у Facebook.

Він також додав, що активіст, якого бив Пилипенко, – це боєць підрозділу спеціального призначення «Азов» із позивним «Акула».

«Наймолодший в Україні командир батальйону. Досвідчений ветеран у свої 25 років», – підкреслив політик.