Віктор Агєєв зізнався, що його відправили на Донбас на контрактну службу в ЗС Росії

Затриманий на Донбасі військовослужбовець РФ Віктор Агєєв підтвердив, що був відправлений на схід України після підписання контракту на службу в Збройних силах РФ. Про це він заявив в інтерв’ю ТСН.

«Я військовослужбовець. Частина 65246 (розташована у м. Новочеркаськ, це полк зв’язку і навчальний центр Повітряно-космічних сил Росії – ред.)», – зазначив Агєєв.

Також він підтвердив, що у березні 2017 приїхав в Ростовську область і підписав контракт на службу в Збройних силах РФ. За його словами, він приїхав у  свою частину, пробув там 4 дні, підписав контракт і буквально відразу був відправлений на Донбас.

«Відправлення, напевно, було. Не знаю … Я не заглиблювався. Відправили і відправили. Гроші платять, і … служба є служба», – зазначив військовий РФ на питання, чому так швидко він був відправлений на Донбас.

Крім того, він припустив, що інших російських військовослужбовців відправляли разом з ним: «Може бути, інших теж відправляли, але не моїм «рейсом», тобто іншою партією, так би мовити. Я їхав і Алєкс (загиблий у перестрілці під час ліквідації ДРГ командир його групи Алєксандр Щерба)».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ