Переважна більшість респондентів (91,8%) за останні три роки не відвідувала Росію

Фонд «Демократичні ініціативи» та Центр Разумкова оприлюднили результати дослідження щодо ставлення українців до візового режиму з РФ.

Згідно з результатами опитування, 51,4% респондентів не підтримують запровадження візового режиму з Росією, підтримують  – 32,9%, а не змогли визначитись – 15,7%.

Найбільше підтримують ідею запровадження візового режиму з РФ жителі на заході країни, найменше – мешканці південних областей.

Переважна більшість українців (91,8%) за останні три роки не відвідувала Росію. Тим не менше, у половини опитаних у РФ живуть родичі, друзі або близькі знайомі.

Опитування провели Фонд «Демократичні ініціативи» та Центр Разумкова з 9 по 13 червня 2017 року. Опитано 2018 респондентів віком від 18 років в усіх регіонах України за винятком АР Крим і окупованих територій Донецької та Луганської областей. Теоретична похибка – 2,3%.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, за результатами соціологічного опитування, яке провів центр «Софія», за візовий режим з країною-агресором висловились 30% українців, серед яких 18,9% однозначно підтримують, а 20,1% – скоріше підтримують цю ініціативу.

Нагадаємо, за словами спікера Верховної Ради Андрія Парубія, на останньому тижні перед канікулами (11-14 липня) парламент може розглянути питання про запровадження візового режиму з РФ.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ