Більшість жителів Росії знає, що влада намагалася відправити на пісенний конкурс у Київ співачку Юлію Самойлову

Попри офіційну позицію Кремля, росіяни таки хочуть побачити трансляцію «Євробачення-2017», що пройде у травні в Києві. Про це свідчать результати опитування, проведеного «Левада-центром».

Згідно з дослідженням, більшість жителів Росії (59%) знала, що влада намагалася відправити на пісенний конкурс у Київ співачку Юлію Самойлову, та ставиться до цього позитивно.

40% респондентів вважають, що Росії слід відмовитися від трансляції конкурсу, якщо українська влада не допустить Юлію Самойлову до участі. Водночас майже така сама кількість росіян (41%) дотримується протилежної думки. Питання ставили до того, як стало відомо про відмову «Пєрвого канала» від трансляції конкурсу.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, Росія офіційно відмовилась замінити співачку Юлію Самойлову, якій на три роки заборонений в’їзд в Україну, на іншого конкурсанта. Таким чином РФ і не братиме участі у цьогорічному пісенному конкурсі, і не транслюватиме його.

Згідно з правилами конкурсу, Росія може бути позбавлена права відправити свого представника на змагання в наступному році через відмову транслювати «Євробачення-2017».

Водночас генеральний директор російського «Пєрвого канала» Константін Ернст заявив, що нібито вже досягнута домовленість з Європейським мовним союзом про участь саме Самойлової  в «Євробаченні-2018».

БЕЗ КОМЕНТАРІВ