З часу анексії Криму та війни на Донбасі частка тих, хто готовий проголосувати за вступ України до ЄС, становить близько 50%

Як і рік тому, ставлення жителів України до вступу нашої держави до Євросоюзу залишається незмінним. Приблизно половина українців готова проголосувати за це рішення, про що свідчать результати соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Якби референдум з питання, чи вступати Україні до Європейського Союзу, проводили у лютому 2017 року, 49% жителів України проголосували би «за», 28% – проти,  решта 23% – не визначилися або не брали б участі у голосуванні.

Якби ті, хто не визначився, як голосувати, не прийшли б на референдум, участь у голосуванні взяли би близько 77% усіх, хто має право голосувати та проживає на неокупованій території. В такому разі голоси би розподілилися так: за вступ до ЄС – 64%, проти – 36%.

За даними соціологів, готовність жителів України проголосувати за вступ до Європейського Союзу впродовж часу, що минув після анексії Криму та початку війни на Сході, лишається відносно сталою. Попри деякі коливання, частка тих, хто готовий проголосувати за вступ України до ЄС, становить близько 50%.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ