Негативне ставлення до конкурсу відчувають лише 7% громадян України

У половини жителів України (50%) сформувалося в цілому позитивне ставлення до щорічного пісенного конкурсу «Євробачення». Про це свідчать дані опитування Research & Branding Group.

Негативне ставлення до конкурсу мають 7% українців. Кожен третій житель України (35%) ставиться до «Євробачення» байдуже, 4% опитаних нічого про нього не знають.

До того, що Україна цьогоріч приймає пісенний конкурс позитивно ставиться половина жителів країни (49%), а нейтрально-байдуже – 39%. Негативно до цього факту, як і до конкурсу в принципі, ставляться лише 7% українців.

Майже дві третини українців (60%) упевнені, що Україна зможе забезпечити гідне проведення «Євробачення-2017». Протилежної думки дотримуються 17% опитаних, а 23% – не змогли дати однозначну відповідь на запитання.

Найбільше в успішне проведення пісенного конкурсу вірить молодь (71%). Однак і серед найбільш песимістичної частини населення – тих «кому за 60» – в успішне проведення цьогорічного конкурсу вірить кожен другий (53%).

Дослідження проводила компанія R&B з 22 квітня по 2 травня 2017 року серед 1801 респондентів по всій території України за винятком Криму та ОРДЛО.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ