Через світлину Дуди з Трампом звільнили журналіста

Менеджера із просування контенту у соціальних мережах телеканалу «Белсат» звільнили з роботи після того, як він опублікував у своєму Facebook висміяне у Мережі фото президента Польщі Анджея Дуди із американським главою Дональдом Трампом.

Білорус Іван Шило протягом двох років працював на «Белсат», який фінансується польським МЗС та своєю місією називає просування демократії.

На особистій сторінці у Facebook Шило опублікував фото зустрічі у Білому домі Дуди і Трампа, яке стало приводом для критики і насмішок у Польщі та за її межами.

Критики Дуди звинувачують його у тому, що він дозволив зневажити себе та Польщу. Мовляв, навіть під час церемонії підписання меморандуму Трампом і північнокорейським диктатором Кім Чен Ином обидва лідери сиділи. Дехто стверджує, що зі своїм завданням у цій ситуації не впоралося польське МЗС.

Шило опублікував фото на своїй Facebook-сторінці із коротким підписом: «Зліва – президент Польщі». Згодом він повідомив, що наступного дня його звільнили.

Слева — президент Польши.

Gepostet von Ivan Shyla am Mittwoch, 19. September 2018

«Мене звільнили. Без розмов, просто видалили з робочих чатів і забрали всі права доступу. Може я колись напишу про все це докладніше. Може ні. Але ситуація – дно. Керівники не повинні вибачатися, але і звільняти інших через свої помилки – це теж не діло», – написав Шило.

Читайте: МЗС Польщі звільнило усіх випускників російського інституту