Напад на Адамовича стався увечері 13 січня під час благодійного концерту

У Польщі помер мер Ґданська Павел Адамович, якого напередодні  під час благодійного концерту атакував нападник із ножем та поранив у серце. Про це інформує TVP Info.

Медики боролися за життя Адамовича всю ніч на 14 січня. Після поранення Адамович пережив п’ятигодинну операцію, проте перебував у вкрай важкому стані – він не міг самостійно дихати.

Напад на мера Ґданська стався ввечері 13 січня під час благодійного концерту. Нападник Стефан В. вибіг на сцену і кілька разів ударив ножем політика. Потім чоловік взяв мікрофон і звернувся до глядачів, заявивши, що невинно відсидів у в’язниці, а опозиційна «Громадянська платформа» його катувала. Мовляв, саме тому він і вчинив напад на Адамовича.

У Міністерстві внутрішніх справ Польщі заявляють, що наразі не бачать ознак того, що нападник мав співучасників. Однак точну інформацію оприлюднять після розслідування. Також відомо, що нападник страждав на психічне захворювання.

Павел Адамович був мером Ґданська з 1998 року. На останніх місцевих виборах, які відбулися восени, він здобув перемогу над кандидатом від керівної партії «Право і справедливість».