Олега Штанька відпустили під нічний домашній арешт

Помічника народного депутата від «Блоку Петра Порошенка» Олега Штанька суд відправив під нічний домашній арешт. Відповідна ухвала Апеляційного суду Київської області оприлюднена в Єдиному реєстрі судових рішень.

«Застосувати до підозрюваного запобіжний захід у виді домашнього арешту на нічний період доби тривалістю 60 днів, звільнивши його з-під варти», – ухвалила колегія суддів.

Таким чином, ухвала задовольнила скаргу самого Шанька та частково скаргу його адвокатів, один з яких просив призначити заставу, інший – особисте зобов’язання.

Підозрюваний наполягав, що арешт – це «занадто суворий запобіжний захід», оскільки не було враховано, що він «раніше не судимий, має вищу освіту, характеризується позитивно, бере активну участь у різних соціальних проектах, має на утриманні двох дітей та матір похилого віку, щиро розкаюється у скоєному, не мав жодного наміру нашкодити потерпілому, обіцяє виконувати усі покладені на нього обов’язки та компенсувати завдану шкоду».

Нагадаємо, 26 червня у місті Вишневе Київської області затримали помічника народного депутата Олега Штанька. Чоловік перебував у стані алкогольного сп’яніння та з необережності поранив 14-річного хлопчика з травматичного пістолета.

Читайте: На Київщині помічник нардепа підстрелив з травматичної зброї підлітка