Діяльність Президента Порошенка позитивно оцінили тільки 12%

88% опитаних українців незадоволені роботою Верховної Ради України, а діяльністю Президента Петра Порошенка – 82%. Про це свідчать результати опитування Соціологічної групи «Рейтинг» у рамках спецпроекту «Портрети регіонів».

Згідно з результатами дослідження, діяльність центральної влади громадяни областей оцінюють гірше, аніж місцевої.

Роботою Прем’єр-міністра Володимира Гройсмана задоволені 14% (незадоволені – 79%). Діяльність Президента Порошенка позитивно оцінили 12% (незадоволені – 82%), а роботою парламенту задоволені лише 6% (незадоволені – 88%).

Крім того, рівень задоволеності місцевими головами вищий, аніж обласною владою: роботою ОДА задоволені 23%, а роботою місцевих очільників – 43%.

Серед обласних державних адміністрацій відносно кращі оцінки зафіксовано стосовно діяльності Харківської та Львівської ОДА, найгірші – щодо Миколаївської, Херсонської та Луганської ОДА.

Міськими та сільськими головами найбільше задоволені у Хмельницькій, Харківській, Львівській та Одеській областях, найменше – на Херсонщині.

У дослідженні методом особистого інтерв’ю було опитано 40 тис. респондентів (по 1600 у кожній області). Вибірка репрезентативна за типом поселення, віковою та гендерною структурою кожної області. Похибка на рівні кожної окремої області становить не більше 2,4%, на рівні України – не більше 0,5%.

Читайте: Порошенко засвітився в елітному ресторані на святкуванні у Луценка (фото)