Вибори до Верховної Ради призначені на 21 липня

У разі проведення виборів до парламенту найближчої неділі участь у голосуванні взяли б 80,9% українців. Про це розповів директор з розвитку Українського інституту соціальних досліджень імені Олександра Яременка Володимир Барабаш, передає Укрінформ.

«На запитання, якби найближчої неділі проходили вибори до Верховної Ради України, чи брали в ви участь у голосуванні?, «точно так» відповіли 43% респондентів, «скоріше, так» – 37,9%, що разом становить цифру 80,9%», – зазначив він.

Водночас, за словами експерта, «точно ні» і «скоріше, ні» щодо можливої участі в голосуванні на парламентських виборах відповіли 13,9%. Ще 5,1% – важко визначитися з цього питання.

Найбільша готовність громадян йти на вибори до ВР спостерігається у виборців західного регіону – 83,4%, південного – 83,8%, центрального – 82,9%, найменша на сході – 74,5%, тоді як окремо на Донбасі – 72,8%.

Експерт наголосив, що спостерігається зниження кількості мешканців обласних центрів, які готові брати участь у голосуванні – нині таких 77,4%, але цей показник зростає в селі – 84,1%.

Як відомо, позачергові парламентські вибори відбудуться в Україні 21 липня.