Конкретна дата початку роботи безвізового режиму для українців, які подорожують у Таїланд, поки невідома

Президент України Петро Порошенко на сторінці у Facebook переможно привітав українців із запровадженням безвізового режиму з Таїландом. Однак, з’ясувалось, що для того, щоби «безвіз» запрацював, необхідні певні заходи. 

«Вітаю запровадження Урядом Таїланду безвізового режиму для України! Віднині українські громадяни зможуть подорожувати до цієї країни без витрачання часу на візові формальності з туристичною метою і терміном до 30 діб. Як і обіцяв, планомірно розширюємо географію безвізових подорожей для наших співгромадян. Працюємо далі!», – йдеться у повідомленні глави держави у соцмережі.

Вітаю запровадження Урядом Таїланду безвізового режиму для України! Віднині українські громадяни зможуть подорожувати…

Gepostet von Петро Порошенко am Donnerstag, 22. November 2018

Водночас посол України в Таїланді Андрій Бешта пояснив, що попри ухвалення тайським урядом рішення про скасування віз для українців, для того, щоби рішення набуло чинності, потрібні певні заходи.

«Тривалий період переговорів приніс важливий результат: тайський уряд схвалив рішення про скасування віз для українських туристів на термін до 30 діб. Впродовж найближчих тижнів тайською стороною будуть виконуватися підготовчі заходи, необхідні для втілення цього рішення у життя», – написав посол у Twitter.

На Facebook-сторінці посольства України у Таїланді уточнили, що конкретна дата початку роботи «безвізу» для українців, що подорожують в Таїланд, поки невідома.

«Впродовж найближчих тижнів тайською стороною будуть виконуватися підготовчі заходи, необхідні для втілення цього рішення у життя», – йдеться у повідомленні.

Тривалий період переговорів щодо лібералізації візового режиму між Україною та Королівством Таїланд приніс важливий…

Gepostet von Посольство України в Таїланді/Embassy of Ukraine in the Kingdom of Thailand am Donnerstag, 22. November 2018

Наразі українцям, які подорожують до Таїланду, потрібна віза по прибуттю до цієї країни. Однак 15 листопада уряд Таїланду скасував консульський збір після прибуття для громадян України, який раніше становив 60 доларів. Раніше планувалося скасувати консульський збір з 1 грудня.