Захист подаватиме апеляцію на ухвалу суду

Керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана взяли під варту на 60 діб без визначення розміру застави. Таке рішення ухвалив Шевченківський суд Києва 9 березня, передає Українська правда.

Таким чином, Рубан перебуватиме під вартою до 6 травня. Адвокат Віталій Погосян заявив, що захист подаватиме апеляцію на ухвалу суду.

Як відомо,  8 березня Рубана затримали на КПВВ з арсеналом зброї, що була прихована в меблях. 9 березня йому повідомили про підозру за ч.1 ст. 263 КК «Незаконне поводження зі зброєю»,  ч.1 ст.14 «Готування до злочину»,  ч.3 ст.258 «Терористичний акт».

Рубана підозрюють у підготовці теракту в урядовому кварталі, атаки на Верховну Раду та вбивства депутатів й інших державних діячів.

Сам Рубан відкинув усі пред’явлені йому обвинувачення та заявив, що під час затримання на КПВВ перебував там як водій та мав лише перевезти товар з непідконтрольної території Донбасу. Також він відхрестився від свого покровителя Віктора Медведчука і назвав його «ворогом».

Тим часом керівника Центру звільнення полонених «Офіцерський корпус» Володимира Рубана внесли до бази даних сайту «Миротворець». Інформація про нього розміщена в розділі «Чистилище». Рубан на сайті значиться як «посібник терористів».

https://www.facebook.com/myrotvorets.center/posts/1768011423261005