Троя
Бойовики Захарченка гатили по базі «Трої» з артилерії: є десятки загиблих

На окупованому Донбасі тривають «чистки». Так зване міністерство держбезки ДНР роззброїло особовий склад «роти спецпризначення «Троя», який виступав проти дій ватажка бойовиків «ДНР» Захарченка. Про це йдеться у повідомленні Головного управління розвідки Міноборони України.

У ГУР МОУ зазначили, що випадки «непокори» з боку ватажків окремих збройних формувань фіксуються у зв’язку зі зменшенням Росією обсягів фінансування угруповання бойовиків на Донбасі.

«29 січня у районі н.п. Озерянівка біля Горлівки підрозділами т.зв. «МГБ ДНР» та 3 окремої мотострілецької бригади 1 АК здійснено роззброєння особового складу «роти спеціального призначення «Троя», – зазначили у розвідці.

Того ж дня у Горлівці під особистим керівництвом «міністра МВС ДНР» Дикого проведено затримання командування роти.

Разом із тим, блогер Денис Казанський у своєму Facebook повідомив: «Багатостраждальну «Трою», яка бунтувала проти Захарченка, нарешті зачистили силами «міністерства оборони «ДНР». Пишуть, що люди Захарченка били по базі «Трої» з артилерії, там десятки загиблих». За повідомленням бойовиків у соцмережах, на базі «Трої» перебувало близько 100 бойовиків.

Читайте: Бунтівні «троянці» погрожують підірвати секретні об’єкти в РФ (фото)

Нагадаємо, 12 грудня неподалік окупованого Первомайська (Луганська обл.) вбили ватажка козачого угруповання бойовиків «ЛНР» Павла Дрьомова. Радник міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк заявив, що Дрьомова знищилиросійські спецслужби.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ