Станом на 12-ту годину в сесійному залі перебували близько 30 депутатів

Народні обранці масово прогулюють засідання Верховної Ради. Зокрема, 22 вересня близько 12 години, коли парламент мав розглядати поправки до законопроекту про судову реформу, у сесійній залі перебували близько 30 депутатів. Про це на сторінці у Facebook написала перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко.

Вона уточнила, що сесійний день у п’ятницю був присвячений розгляду 4200 поправок.

«За поправки голосують 30 депутатів! В тому числі за них не голосують представники фракцій, до яких входять автори поправок», – написала вона.

«За ці дні ВР не змогла розглянути десятки важливих, відкладених в сторону законів, в тому числі питання кібербезпеки, економічний блок, міжнародні ратифікаційні документи, пенсійну реформу», – зазначила Геращенко.

«Тактика цих фракцій зрозуміла: вони не голосують за зміни до регламенту ВР, навіть відмовляються ставити це питання в порядок денний, зате паралізують роботу ВР ось таким спамом», – обурилась віце-спікер парламенту.

6!!! сесійний день присвячено розгляду 4200 поправок до кодексів! За поправки голосують 30 депутатів! В тому числі за ни…

Posted by Iryna Gerashchenko on Friday, 22 September 2017

Наразі сесійний день у Верховній Раді завершився. Парламентарі продовжать роботу у пленарному режимі 3 жовтня о 10.00.   

БЕЗ КОМЕНТАРІВ