На автомобіль заліз ветеран полку «Азов» Микита Макєєв з позивним «Одісей»

25 липня п’ятий президент Петро Порошенко нарешті прийшов на допит до Державного бюро розслідувань. Після того як він вийшов з будівлі, на капот автомобіля колишнього гаранта видерся чоловік. Про це пише Українська правда.

Як свідчить відео, після цього підбігли охоронці Порошенка. Чоловіка стягли з машини. Зав’язалася бійка. Невідомий також застосував газовий балончик. Противники екс-президента скандували «Порох – геть!». У ситуацію втрутилася «поліція діалогу». Порошенко встиг спокійно сісти в автомобіль і не постраждав внаслідок інциденту.

За даними видання, на автомобіль п’ятого президента Петра Порошенка видерся ветеран полку «Азов» Микита Макєєв з позивним «Одісей». Макєєв родом з Росії та мав паспорт РФ, однак 18 липня президент Володимир Зеленський надав йому українське громадянство.

Нагадаємо, Петра Порошенка викликали до Держбюро розслідувань як свідка у кримінальному провадженні щодо можливого ухилення від сплати податків, відмивання злочинних доходів під час купівлі-продажу заводу «Кузня на Рибальському».

Вперше Порошенка викликали на допит на 17 липня. Відповідну повістку було оприлюднено 11 липня. Адвокат Порошенка Ігор Головань пояснював, що його підзахисний не піде у ДБР до виборів.

Потім екс-гаранта викликали на допит на 25 липня. У четвер близько 15 години голова ДБР Роман Труба повідомив, що Порошенко не прийшов, тож його повторно викликали на 8 серпня. Проте згодом п’ятий президент приїхав у Державне бюро розслідувань.

Пізніше Петро Порошенко заявив, що дав всі необхідні пояснення щодо прозорості угоди купівлі-продажу заводу «Кузня на Рибальському».