Президент впевнений, що українці підтримають на референдумі вступ до НАТО та членство в ЄС

Президент України Петро Порошенко заявив про намір найближчим часом провести в Україні референдум щодо вступу до НАТО та членства в Євросоюзі. Про це він розповів під час виступу до Дня працівників прокуратури, передає прес-служба глави держави.

«Зараз ми твердо тримаємо курс на євроатлантичну інтеграцію. І в скорому досяжному майбутньому в Україні точно пройдуть референдуми і щодо вступу до НАТО, і я впевнений, що народ України підтримає  мою ініціативу  щодо  членства в Євросоюзі, – сказав Порошенко. – Я впевнений, що результати голосування будуть таким ж позитивними, як уже вписані в історію результати щодо референдуму про незалежність України».

Чинний президент також похвалився успіхами: мовляв, Україна подолала економічну кризу, нова армія успішно боронить країну від зазіхань російського агресора, впроваджуються реформи, підписано і ратифіковано Угоду про асоціацію з ЄС та запроваджено безвізовий режим.

«Україна отримала – не просто отримала, а виборола – безвізовий режим для нашої 45-мільйонної нації, почала нарешті діяти ратифікована Угода про асоціацію з ЄС. Бо саме 1 грудня, після побиття студентів 29 листопада 2013 року, мільйони українців вийшли на майдани дуже добре організовано для того, щоб вимагати європейського майбутнього для своєї держави і захистити право України повернутися в родину європейських народів».

Нагадаємо, за словами  віце-прем’єр-міністра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе, вступ до Північноатлантичного Альянсу підтримують 62% українців.