29 березня тристороння контактна група в Мінську узгодила повне дотримання режиму припинення вогню, яке набуде чинності з 1 квітня 2017 року

Президент України дав доручення Генеральному штабу Збройних Сил та Міністерству оборони припинити вогонь на Донбасі з 1 квітня, повідомляє Інтерфакс-Україна.

«Я дав усі необхідні команди Генерального штабу і міністру оборони», – сказав глава держави, відповідаючи на запитання, чи готова українська сторона до реалізації досягнутих у Мінську домовленостей.

Порошенко додав, що саме українська сторона запропонувала встановити режим припинення вогню з 1 квітня.

«Це ще раз спростовує російські твердження про позицію української сторони, яка нібито не готова до миру. Навпаки, послідовно всі три роки ми не просто декларуємо, але й доводимо, що українська сторона за те, щоби забезпечити режим припинення вогню, виведення російських військ, отримання контролю над неконтрольованою ділянкою українсько-російського кордону та відновлення українського суверенітету над окупованим Донбасом і в Криму», – наголосив президент.

Як відомо, 29 березня тристороння контактна група в Мінську узгодила повне дотримання режиму припинення вогню, яке набуде чинності з 1 квітня 2017 року.

Речник Міністерства оборони з питань АТО полковник Олександр Мотузяник 30 березня заявив, що ЗСУ готові до виконання домовленостей про припинення вогню в зоні АТО з 1 квітня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ