Гендиректор акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергій Тараненко

Президент України Петро Порошенко нагородив орденом князя Ярослава Мудрого V ступеня голову правління та генерального директора акціонерного товариства «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергія Тараненка, якого підозрюють у розкраданні 93,2 млн грн. Відповідний указ оприлюднений на сайті глави держави, пише Главком.

Як нагадав у Facebook журналіст Юрій Ніколов, Тараненко – помічника нардепа Ярослава Дубневича, «якого НАБУ прямо зараз веде до в’язниці».

«Про це не можна не знати… Про звинувачення Тараненка в розкраданні «Укрзалізниці» писали відкритим текстом у новинах. Про арешт його майна публікували на всіх стовпах. А Порошенко подарував йому орден», – написав журналіст.

Нагадаємо, про досудове розслідування щодо схеми розкрадання коштів «Укрзалізниці» посередниками, наближеними до братів Дубневичів, НАБУ повідомляло ще на початку 2018 року.

А на початку 2019 року джерела у Бюро повідомили про те, що детективи підозрюють депутата Верховної Ради Ярослава Дубневича у привласненні 93,2 млн гривень філії «Центр забезпечення виробництва» ПАТ «Укрзалізниця» під час поставки товарів за завищеними цінами у 2015-2017 роках.

15 січня 2019 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП повідомили сімом особам про підозру у заволодінні 93,27 млн грн ПАТ «Укрзалізниця».

За інформацією НАБУ, про підозру в заволодінні коштами повідомили голові правління – генеральному директору ПАТ «Дніпропетровський стрілочний завод» Сергію Тараненку, його першому заступнику Валерію Крячку, засновнику – директору ТОВ «Арго» Антону Шевченку, директору ТОВ «Корпорація КРТ» Олегу Місьонгу і трьом працівниками філії «Центр забезпечення виробництва» УЗ.

Згодом Тарененку суд визначив запобіжним заходом заставу в 1,9 мільйона гривень. Також суд наклав арешт на частину його майна.