Справу Чорновола не можуть розкрити уже 19 років

Керівник комісії «Народного руху» з розслідування загибелі В’ячеслава Чорновола Микола Степаненко переконаний: Президент Петро Порошенко не зацікавлений у розкритті справи про вбивство Чорновола. Про це він заявив під час прес-конференції, приуроченій до 19річниці з дня загибелі лідера «Народного Руху», передає UA1.

«За Кучми ця справа не могла бути розслідуваною з очевидних причин. За Януковича її закрили, заявивши, що це було ДТП, а не сплановане вбивство. 2014 року справу поновили», – нагадав експерт, однак додав, що не вірить у розслідування і зараз, оскільки Порошенко не дозволить чіпати Кучму.

Степаненко, який займається цією справою вже 19 років, стверджує, що у 104 томах справи достатньо доказів того, що це було вбивство.

«Чому не можуть закрити справу ось уже 19 років? Бо влада сподівається, що все затихне і люди забудуть», – підкреслив очільник комісії «Народного руху».

Водночас теперішній голова організації Віктор Кривенко переконаний, що якби виконавців та замовників вбивства Чорновола покарали одразу, то не було б трагедії Гонгадзе, Небесної сотні та ще десятка вбивств. Він також пообіцяв, що «рухівці» не заспокояться, доки вбивць їхнього лідера не покарають.

Читайте: Лариса Ніцой: Коли ж українці здійснять мрію Чорновола?