Екс-президент запевнив, що допоможе Зеленському зробити його перші закордонні візити успішними

ПорошенкоП’ятий президент України, лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко сподівається, що його команді вдасться об’єднатися з пропрезидентською політсилою «Слуга народу» заради руху України в Європейський Союз і НАТО. Про це він заявив 13 червня в ефірі телеканалу Прямий.

«Я висловлюю надію, що нам вдасться об’єднатися для того, щоби продовжити наш рух до Європейського Союзу і НАТО», – відповів Порошенко на запитання про можливий союз у майбутньому парламенті з командою Зеленського.

Порошенко наголосив, що у 2023 році Україна повинна подати заяву на вступ до ЄС, і тоді Євросоюз зможе запланувати кошти для цього в бюджеті на 2028-2035 роки.

При цьому він підкреслив, що «його партія ніколи не піде на союз» з п’ятою колоною Януковича, з політично силами, які розповзлися по тих чи інших потоках і намагаються привести до нас «русскій мір».

Також екс-президент запевнив, що допоможе Зеленському зробити його перші закордонні візити успішними і виконати завдання з імплементації євроінтеграції України.

«Будь ласка, якщо необхідно, я завжди готовий допомогти порадою, діями, зв’язками, оскільки це робота не на президента Зеленського або на п’ятого президента Порошенка – це робота на Україну», – заявив лідер «Європейської солідарності».