Президент України подякував владі Молдови за підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави

Президент України Петро Порошенко запевнив у готовності української сторони максимально сприяти відновленню молдавської територіальної цілісності. Про це він заявив під час спільної прес-сконференції з прем’єр-міністром Молдови Павлом Філіпом, повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко подякував владі Молдови за підтримку суверенітету, територіальної цілісності та незалежності нашої держави.

«Україна готова максимально сприяти відновленню територіальної цілісності, суверенітету республіки Молдова», – наголосив Петро Порошенко.

Він додав, що Україна готова робити все можливе для відновлення того, що 25 років тому було спровоковано і має важкі наслідки для сотень тисяч людей, які сьогодні проживають у Придністров’ї.

Нагадаємо, 17 липня президент України Петро Порошенко та прем’єр Молдови Павел Філіп відкрили новий пункт пропуску на кордоні України та Молдови.

Як відомо, невизнана Придністровська молдавська республіка проголосила незалежність 25 серпня 1991 року, після чого між сепаратистами та молдавськими військами почався короткочасний збройний конфлікт, що завершився фактичною перемогою сепаратистів, підтримуваних російською армією.

У травні 2017 року Конституційний суд Молдови визнав неконституційним перебування російських військових на території Придністров’я.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ