Порошенко
Порошенко побажав українцям благословенної різдвяної зірки, смачної куті та великих змін

Президент Петро Порошенко привітав українців із Різдвом Христовим, передає прес-служба голови держави.

«Споконвіку Різдво було одним з найголовніших свят нашого народу. На початку року, коли день знову перемагає ніч і світла стає знову більше, ніж темряви, глибоко символічно відзначати народження Ісуса Христа. Адже він сказав: «Я – Світло для світу. І хто піде за Мною, не ходитиме у темряві, але матиме світло життя», – йдеться у повідомленні.

«Прийшовши у світ, Христос дарував нам надію – надію на перемогу навіть над смертю. Надію на перемогу над злом. Надію на справедливість, що так важливо для України в цей час непростих випробувань, які переживає наша країна», – сказав Президент у своєму різдвяному привітанні.

За його словами, це свято – «величезна спадщина українських звичаїв».

«У цих по-справжньому щирих та істинно народних текстах ми славимо Новонародженого і бажаємо один одному щастя», – сказав Порошенко.

Він побажав українцям родинного тепла та затишку, благословенної різдвяної зірки, смачної куті.

«Особливо вітаю українських воїнів, які стоять сьогодні на захисті Батьківщини. Як Свята Церква духовно захищає нас із небес, так наше героїчне військо береже нас із землі. Прошу у маленького Ісуса великих змін на краще в нашій Україні! Для всієї України і для кожного українця», – наголосив Президент.

Нагадаємо, 6 січня Україна і весь православний світ, який живе за Юліанським календарем, відзначають Святвечір, або Багату кутю. Цього дня завершується Пилипівський, або Різдвяний піст. На столі має бути 12 пісних страв, на честь 12 апостолів. Обов’язковими на передріздвяній вечері має бути кутя та узвар.

Читайте: Різдво у Києві святкуватимуть джазом і колядками

БЕЗ КОМЕНТАРІВ