Президент прокоментував затримання заступника міністра оборони Павловського і директора Департаменту держзакупівель і постачання Міноборони Гулевича

Президент Порошенко прокоментував виявлений правоохоронцями факт розкрадання 149 мільйонів гривень за участі чиновників Міноборони. Про це пише Українська правда.

Зокрема, глава держави висловив сподівання, що справу щодо розкрадань державних коштів розслідують швидко. Крім того, Порошенко заявив, що нікому не дозволить красти в армії: «Позиція перша: нікому не дозволю красти в армії. Тим, хто буде красти в армії, руки повідрубаю! Оце позиція президента».

«Позиція друга: я вітаю, коли будь-яка підозра щодо корупції передається у правоохоронні органи… Замість того, щоби бігати по телевізійному екрану, робити політиканство, єдине, чого я чекаю від будь-кого, хто володіє інформацією про корупцію, негайної передачі до правоохоронних органів, включно з НАБУ. Це правильна громадянська позиція», – додав Порошенко.

«І третя позиція: я наголошую на тому, щоби розслідування провели у найкоротші терміни, представили суспільству й передали до суду. Будь-яке затягування, коли справи ведуться 3-4 роки, є абсолютно неприйнятним. Це руйнує логіку боротьби з корупцією», – наголосив він.

Також Порошенко висловив сподівання, що розслідування буде прозорим: «Павловський (заступник міністра оборони Ігор Павловськи, – ред.), мені здається, очолював сектор «М», коли було дуже важко в Маріуполі. Він брав активну участь в антитерористичній операції. Ми маємо провести дуже прозоре і ефективне розслідування. Винен – притягнемо до відповідальності. Не винен – не було чого починати!».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 11 жовтня детективи НАБУ і САП затримали заступника міністра оборони Ігоря Павловського і директора Департаменту держзакупівель і постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимира Гулевича за розтрату понад 149 млн грн з Держбюджету під час закупівлі палива для Міноборони.

Крім того, підозру за ч.5 ст. 191 ККУ оголосили ще двом чиновникам Міноборони: начальнику відділу організації поставок паливно-мастильних матеріалів управління поставок матеріальних ресурсів Департаменту держзакупівель Борису Малишу й старшому інспектору відділу аудиту у сфері державних закупівель і моніторингу цін Департаменту внутрішнього аудиту та фінконтролю Міноборони Володимиру Шемовнєву.

За даними «Української правди», у злочинній схемі фігурує компанія «Трейд Коммодіті», з якою пов’язаний багаторічний бізнес-партнер нардепа Олександра Грановського Андрій Адамовський.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ