Боровик має громадянство Німеччини

Президент України Петро Порошенко підписав указ про позбавлення громадянства народного депутата Андрія Артеменка та депутата Одеської міської ради, екс-заступника міністра економіки та колишнього радника Саакашвілі Олександра Боровика. Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від Радикальної партії Дмитро Лінько.

Також парламентар оприлюднив відповідний документ.

Указ датовано 29 квітня. Крім Артеменка і Боровика український паспорт втратили Денис Новгородський, Лілія Юзич та Оксана Нусс.

Як відомо, згідно з українським законодавством, в нашій державі заборонено подвійне громадянство. Боровик має громадянство Німеччини. А нардеп Артеменко зізнавався, що має громадянство Канади.

З лютого 2015 року Олександр Боровик працював в.о. першого заступника міністра економіки в уряді України. У травні 2015-го він залишив Кабмін через конфлікт з тодішнім прем’єром Арсенієм Яценюком. Після цього працював в команді екс- очільника Одещини Міхеїла Саакашвілі. Балотувався в мери Одеси.

Боровик неодноразово скаржився на низьку зарплату, брак повноважень та перешкоджання в його роботі в Одесі.

4 травня він повідомив про свою вимушену відставку. Причиною стала заборона держслужбовцям мати подвійне громадянство, яку містить новий закон про держслужбу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ