У другому турі чинний глава держави програв би Юлії Тимошенко – 24% проти 32% голосів виборців

Понад половина українців – 52% – підтримує ідею розпуску Верховної Ради та проведення позачергових парламентських та президентських виборів. Про це свідчать результати опитування, проведеного соціологічною групою «Рейтинг».

У разі проведення парламентських виборів найближчим часом 13,2% з тих, хто має намір взяти участь у голосуванні та визначився з вибором партії, готові віддати свої голоси за Батьківщину. За БПП «Солідарність» проголосували б 11,3%, Опозиційний блок підтримали б 10,4%, Радикальну партію – 8,9%, партію «За життя» – 8,2%. Громадянську позицію готові підтримати 7,6% опитаних, «Самопоміч» – 7,1%, ВО «Свобода» – 6,4%. Партія «УКРОП», Аграрна партія, Народний Контроль, Рух нових сил тощо фактично не мають шансів пройти до Ради наступного скликання.

Що стосується голосування за нового очільника Української держави, то чинний президент Петро Порошенко навряд чи зможе знову зайняти кабінет на Банковій. Якби вибори відбулися наступної неділі, то за лідерку «Батьківщини» Юлію Тимошенко проголосували б 15,2% з тих, хто має намір взяти участь у виборах та визначився з вподобаннями. За Порошенка віддали б свою голоси 11,6%, за Олега Ляшка та Юрія Бойка – по 8,5%. Далі у списку вподобань українців: Рабінович, Гриценко, Садовий, Тягнибок, Вакарчук, Ярош та Гройсман.

За даними соціологів, в другому турі Порошенко програв би Тимошенко – 24% проти 32% голосів виборців. Таким чином, голова ВО «Батьківщина» є лідером президентських перегонів.

Опитування проводилось з 19 по 25 травня 2017 року.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ