В Адміністрації президента спростовують, що Петро Порошенко був іподияконом УПЦ МП

Президент України Петро Порошенко продовжує відвідувати храм Московського Патріархату. Про це журналісти видання Информатор дізналися у Свято-Іонинському монастирі УПЦ МП.

«Наш храм відвідує син Петра Порошенка. Президент в цьому році приїжджав на службу на Великдень. Він їздить по багатьом храмам на православні свята, в тому числі був і у Володимирському соборі», – повідомила служниця в монастирі.

У 2009 році ЗМІ повідомляли, що тоді глава наглядової ради Нацбанку України Петро Порошенко на свято Трійці був висвячений у диякони в Свято-Іонинському монастирі.

Також поширювалася інформація, що Петро Порошенко взяв участь у хресному ході. Він ніс ікону із зображенням Трійці. Однак намісник Свято-Троїцького Іонинського монастиря в Києві архімандрит Іона (Черепанов) спростував інформацію про рукоположення Петра Порошенка, але підтвердив, що Президент України брав участь в хресному ході.

«Петро Олексійович не був висвячений у диякони. На Трійцю він дійсно брав участь в хресному ході в нашому монастирі. Згідно з давньою християнською традицією, він був одягнений у стихар (ризи у вигляді довгого прямого одягу з широкими рукавами), а в руках була ікона Трійці. Такий же одяг був і на інших парафіянах, які брали участь у хресному ході», – повідомив намісник.

В Адміністрації президента кажуть, що інформація про те, що Петро Порошенко був іподияконом УПЦ МП, не відповідає дійсності.