Захарова вважає, що тепер Порошенко має «підкоритися» Путіну

Офіційний представник міністерства закордонних справ РФ Марія Захарова заявила, що оскільки Петро Порошенко під час передвиборної кампанії стверджував, що його опонентом є президент РФ Владімір Путін, тепер повинен йому підкоритися, адже програв вибори. Про це вона написала у Facebook.

За її словами, Порошенко «захлинувся від обурення» у зв’язку з публікацією указу про полегшену процедуру отримання громадянства Росії для жителів окупованого Донбасу, але замість звинувачень він повинен підкоритися волі Путіна.

«Кандидат у Президенти України Петро Порошенко заявив, що його опонентом є президент Росії Владімір Путін, а не хтось інший. Плакати, слогани і виступи, ми все пам’ятаємо», – написала Захарова.

«Порошенко вибори програв. Виходить, що програв їх не кому-небудь, а президенту Росії Владіміру Путіну. Ну, все, Петре Олексійовичу, тепер підкоряйтеся волі того, з ким, за Вашими ж словами, Ви змагалися і кому Ви, за Вашою ж логікою, програли», – додала вона.

Порошенко захлебнулся от возмущения в связи с публикацией указа об облегчённой процедуре принятия в гражданство России…

Gepostet von Maria Zakharova am Freitag, 26. April 2019

Нагадаємо, за кілька тижнів до другого туру виборів штаб Петра Порошенка поширював візуальну рекламу, де чинний глава держави протиставляв себе президенту країни-агресора Владіміру Путіну. В містах з’явилися відповідні біґборди, а в агітаційних наметах Петра Порошенка роздавали подібні газети.