порошенко_
Порошенко створив на Донбасі 5 районних ВЦА

Президент України Петро Порошенко створив 5 районних військово-цивільних адміністрацій в Донецькій області по лінії розмежування, а також дві військово-цивільні адміністрації у низці населених пунктів Луганської області. Відповідний указ від 13 серпня опубліковано на сайті голови держави в п’ятницю, 14 серпня.

Згідно з документом, для здійснення керівництва у сфері забезпечення громадського порядку і безпеки на Донеччині створені Артемівська, Володарська, Костянтинівська, Тельманівська та Ясинуватська районні військово-цивільні адміністрації (ВЦА). Відповідні районні державні адміністрації та голови цих адміністрацій тепер набувають статусу районних ВЦА та їх керівників. На Луганщині створено ВЦА міста Рубіжне, а також ВЦА міст Лисичанськ, Новодружеськ та Привілля.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Як пояснив перший заступник голови адміністрації президента України Віталій Ковальчук, ВЦА на Донеччині створені по лінії розмежування. Даний указ підготовлений з урахуванням звернень голів Донецької та Луганської обласних ВЦА Павла Жебрівського і Геннадія Туки.

Як повідомляв Інформаційний Акцент, вчора, 13 серпня, керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука звернувся до Президента з ініціативою про створення військово-цивільних адміністрацій у всіх районах Луганської області на підконтрольній Україні території та в містах Лисичанську та Рубіжному.

Крім того, голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський звернувся до АП з ініціативою про створення військово-цивільних адміністрацій в усіх районах на неокупованій території Донецької області.

Інформаційний Акцент

БЕЗ КОМЕНТАРІВ