Чумак переконаний: Порошенко свідомо йде на конфлікт із МВФ

Президент України Петро Порошенко зумисно вступає в конфлікт з МВФ щодо законопроекту про Антикорупційний суд, щоб цей закон не запрацював до кінця його президентського терміну. Про це заявив позафракційний нардеп Віктор Чумак у коментарі Апострофу.

«Ми чітко розуміємо, що цей проект закону спеціально подано. Його неможливо взяти і потім неможливо імплементувати. Його неможливо навіть виконати. Там такі кваліфікаційні вимоги до суддів, що ви їх потім не виберете, оскільки просто не знайдете їх в Україні. І все зроблено, щоб цей законопроект не був прийнятий. І начебто не з вини Президента», – переконаний парламентар.

За його словами, таким чином глава держави захищає себе і своїх соратників від можливих проблем, які у них можуть виникнути із-за роботи АКС.

«Він говорить: ось я до 30 грудня всі подав. Тут вже стає парламент крайнім, хоча суб’єктом ініціативи може бути тільки президент. Саме для того подано такий варіант законопроекту, щоб цей закон не заробив за час каденції Петра Олексійовича – те, що йому залишилося бути на посаді Президента», – підсумував нардеп.

Читайте: У Нацбанку допускають дострокове припинення програми МВФ