НАБУ розслідувало можливе незаконне збагачення і зловживання службовим становищем Павлом Демчиною.

Президент Петро Порошенко таємно присвоїв звання генерал-полковника першому заступнику глави СБУ Павлу Демчині. Про це повідомив голова ГО «Центр протидії корупції» Віталій Шабунін у Facebook.

«Таємним указом Порошенко присвоїв генерал-полковника Павлу Демчині – головному СБУшному «борцю» з корупцією. Точно на парламентських виборах переможе», – написав він.

У коментарі «Українській правді» Шабунін додав, що отримав таку інформацію від джерел в Адміністрації президента ще 7 травня.

Нагадаємо, НАБУ розслідувало можливе незаконне збагачення і зловживання службовим становищем Павлом Демчиною.

У березні 2017 року «Слідство.Інфо» повідомило, що Павло Демчина, який очолює Головне управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю, офіційно мешкає у відомчому гуртожитку СБУ, хоча його дружина Ольга Воловчук мешкає у розкішному заміському маєтку і володіє елітними автівками.

Після цього у СБУ заявили, що Демчина заперечує цю інформацію і сам звернувся до НАБУ з проханням перевірити такі повідомлення.

«Схеми» опублікували розслідування, в якому йшлось, що Демчина, перебуваючи під слідством НАБУ, придбав позашляховик Range Rover Sport вартістю понад 30 тисяч доларів.