Документом вдосконалюється порядок забезпечення інвалідів місцями для паркування їхніх транспортних засобів

Президент Петро Порошенко підписав закон, що посилює штраф за паркування в місцях для транспорту людей з інвалідністю. Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Документом вдосконалюється порядок забезпечення інвалідів місцями для паркування їхніх транспортних засобів або транспорту, що здійснює перевезення інвалідів та дітей-інвалідів.

Також законом посилюється адміністративна відповідальність за порушення встановлених Законом України «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні» пільг для зазначених осіб.

Законом підвищується розмір штрафів за зупинку чи стоянку, паркування транспортних засобів на місцях, призначених для безоплатного користування особами з інвалідністю чи особами, які їх перевозять. Збільшується відповідальність і за необлаштування на спеціально обладнаних чи відведених майданчиках для паркування місць для інвалідів.

Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування.

Нагадаємо, Верховна Рада ухвалила Закон України № 2109-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за паркування, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю» 22 червня.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ