У «Рошен» кажуть, що влаштували не вечірку, а музичний фестиваль

Кондитерська компанія «Рошен», яка попри передвиборчі обіцянки і досі належить чинному президенту Петру Порошенку, 15 вересня влаштувала закриту вечірку, яка обійшлася в 300 тисяч доларів. Захід відбувся у кінному клубі Equides в селі Лісники під Києвом. Про це повідомляє Слідство.Інфо.

Вечірку відгуляли дві тисячі працівників Roshen.

«Вони орендували два поля, на території були фудкорти, різні зони відпочинку, три сцени. Це було дуже масштабно!», – розповіла журналістам адміністратор Анастасія.

На заході виступили італійський співак Mario Biondi та Вадим Неселовський, талановитий американський композитор і піаніст, український Monatik, американська співачка італійського походження Laura Pergolizzi (LP). Її група була одним з хедлайнерів цьогорічного Atlas Weekend. Завершив вечірку виступ української поп та рок-групи The Maneken.

Слідство.Інфо звернулося до музичних агентів з питанням, скільки могло коштувати власникам «Roshen» запрошення виконавців. Найдорожчою зіркою виявилася американська співачка. Виступ LP на вечірці під Києвом коштував 80 тис. євро (близько 95 тис. доларів).

Виступ Monatikа обійшовся приблизно в 25 тис. євро на годину (близько 30 тис. доларів). Гонорар The Maneken на такому корпоративі коштує 6 тис. доларів плюс райдер. Виступ Вадима Неселовського залежно від тривалості й формату – 5-7 тисяч доларів. Маріо Бйонди – 35 тис.євро (41 тис.доларів) плюс райдер.

За підрахунками видання, музична частина Roshen Music Fest – виконавці плюс облаштування сцен – коштувало не менше 200 тис. доларів. Харчування на корпоративі, за підрахунками журналістів, могло обійтися організаторам від 70 до 110 тис. доларів.

В прес-службі компанії «Roshen» вартість вечірки під Києвом не називають, проте, кажуть, що це був не корпоратив, а музичний фестиваль. Квитки на нього надавали працівникам корпорації безкоштовно.

Як відомо, Петро Порошенко обіцяв продати корпорацію «Рошен». Юристи президента стверджують, що він передав свій бізнес у «сліпий траст», але жодних документів, що підтверджують таку передачу та її умови, журналістам так і не надали попри численні запити.

Як повідомляє «Слідство. Інфо», згідно з офіційними реєстрами компаній, Петро Порошенко досі залишається бенефіціарним власником «Roshen». Видання також отримало документи, які свідчать, що доходи кондитерської корпорації за роки президентства Порошенка подвоїлися.