Всім незгодним з його тезою екс-президент порадив звертатися до суду

П’ятий президент Петро Порошенко назвав свого бізнес-партнера Олега Гладковського, який потрапив у скандал через розкрадання ЗСУ, ефективним управлінцем. Про це колишній президент сказав у інтерв’ю Українській правді.

«Я був переконаний в тому, що його управлінські якості дадуть змогу швидко виконати поставлені під час війни завдання – переведення на тризмінний режим підприємства «Укроборонпрому». І вони були виконані. Я ще раз хочу наголосити, якщо у вас є будь-які підстави говорити про те, що було порушено законодавство, будь ласка – в суд», – заявив Порошенко.

Нагадаємо, 25 лютого 2019 року видання Bihus.info оприлюднило розслідування про те, як люди з оточення Петра Порошенка курують розкрадання в оборонній сфері. За даними ЗМІ, учасниками схеми з розкрадання в оборонному комплексі є заступник секретаря РНБО Олег Гладковський, його син Ігор з другом і директор «Укроборонпрому» Павло Букін. У вказаній схемі також нібито задіяні керівники оборонних структур різних рівнів.

В «Укроборонпромі» звинуватили журналістів у маніпуляціях, а сам Гладковський попросив припинити його повноваження першого заступника секретаря РНБО.

Національне антикорупційне бюро почало досудове розслідування.