Моше Клюґхафт

Колишній президент Грузії Міхеіл Саакашвілі заявив, що кандидат у президенти Петро Порошенко найняв собі ізраїльського політтехнолога Моше Клюґхафта, який славиться своїми «чорними технологіями». Про це Саакашвілі написав на своїй сторінці у Facebook. Цю інформацію оприлюднив і народний депутат Сергій Лещенко у блозі на «Українській правді».

Саакашвілі написав, що Клюгхафт «фотографував себе і єврейське вино з вікна офісу Порошенка та його телеканалу «Прямий».

«Ми його знаємо по Грузії, де він працював на олігарха Іванішвілі. Цю тезу про те, що Зеленський – маріонетка, це його рук справа і в найближчі дні він викине серію брудних трюків проти Зе», – написав екс-керманич Одещини.

Знайомтеся, Моше Клюгхафт, ізраїльський фахівець з чорного піару, якого Порошенко найняв проти Владимир Зеленский.Це…

Gepostet von Mikheil Saakashvili am Dienstag, 2. April 2019

Лещенко у блозі також повідомив, що в команді Порошенка з’явилися нові кадри.

«Тіньовий штаб Порошенко приріс новим цінним консультантом – чинному президенту України в стратегії збереження влади допомагає Моше Клуґхафт – політтехнолог з Ізраїлю, який в минулому році перетворив вибори президента Грузії на змагання брудних політичних технологій», – написав він.

Лещенко додав, що «з невідомих причин… Моше Клуґхафт видалив зі свого Інстаграма всі фотографії з Києва, і на пам’ять про його безпечність залишилися тільки принт-скріни».

«Але тепер ми знаємо, що консультант не просто з’явився в Києві, але чомусь хоче приховати цей факт навіть від своїх нечисленних підписників в Інстаграмі», – додав нардеп.

«Моше Клуґхафт є політичним технологом, який сповідує жорсткий стиль політичної боротьби, не зупиняючись ні перед чим. Найближчим часом варто очікувати переформатування всього інформаційного поля для створення потрібної реальності. Компромат, підроблені телефонні розмови і фейкові листування в месенджерах, пересмикування, особисті атаки, образи і нападки – це стиль роботи товариша», – пише Лещенко.

У свою чергу, завідувач відділу головного департаменту інформаційної політики Адміністрації президента Володимир Горковенко на своїй сторінці у Facebook звинуватив Лещенка і Саакашвілі у розповсюдженні фейка.

«Міхеіл Саакашвілі запустив, а Сергій Лещенко з радістю підхопив фейк про чорного грузинського політтехнолога. Не знаю, що у Києві робить названий чоловік. Але, судячи з фото, він гуляє з друзями і п’є вино», – повідомив представник АП.

«І ключове, чорні політтехнологи (якщо вони дружать з власною головою) працюють непомітно і тихо», – додав він.

Mikheil Saakashvili запустив, а Сергій Лещенко з радістю підхопив фейк про чорного грузинського політтехнолога. Не…

Gepostet von Володимир Горковенко am Dienstag, 2. April 2019

Нагадаємо, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. За результатами підрахунку 99,89% протоколів,  за Володимира Зеленського проголосували 30,22% виборців, а за Петра Порошенка – 15,95%.

Другий тур виборів має відбутися 21 квітня.