14 березня сталося одразу кілька конфліктів за участю депутата Володимира Парасюка

Президент Петро Порошенко та глава МВС Арсен Аваков розкритикували дії народного депутата Володимира Парасюка на блокпостах на Донеччині.

Зокрема, глава держави під час  екстреного засідання РНБО назвав інцидент за участю народного депутата і полісменів ганебним, передає 112 Україна.

«Я дивився це ганебне відео, як били поліцейських, намагалися вирвати у них зброю, як принижували бійців Національної гвардії і поліції, які пройшли бойові дії, з розрахунку, що ті не можуть підняти руку на недоторканного обранця. Поліція діяла з терпимістю, з якої (не діяли, – ред.) жоден правоохоронець в жодній європейській країні», – зазначив Порошенко.

У свою чергу, Аваков у своєму Твіттері  написав, що «ніхто не зробив більше для спотворення поняття депутатської недоторканності, ніж депутат Парасюк».

Як повідомляв Інформаційний Акцент, 14 березня в Донецькій області відбулися одразу кілька конфліктів на блокпостах між поліцією Донеччини та учасниками блокади, серед яких був депутат Володимир Парасюк.

За словами глави поліції Донецької області В’ячеслава Аброськіна, правоохоронці порушили щодо нардепа кримінальне провадження у зв’язку з інцидентом, який стався на блокпосту в Краматорську.

Провадження порушене за ч. 2 ст. 345 «Погроза або насильство щодо працівника правоохоронного органу» Кримінального кодексу.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ