Святкування відбувалося 21 грудня в новому партійному офісі по вулиці Лаврській, навпроти Києво-Печерської Лаври в столиці

Депутати президентської партії БПП та високопосадовці з розмахом відгуляли новорічний корпоратив. На святі були присутні президент Петро Порошенко, прем’єр Володимир Гройсман, генпрокурор Юрій Луценко та мер Києва Віталій Кличко. Про це інформує ТСН.ua.

Крім того, захід відвідали міністр культури Євген Нищук, міністр соціальної політики Андрій Рева, міністр інформаційної політики Юрій Стець.


Святкування відбувалося 21 грудня в новому партійному офісі по вулиці Лаврській, навпроти Києво-Печерської Лаври в столиці. Гості пили вино, шампанське та віскі.

«Абсолютно типова зустріч, нічого цікавого. Всі доволі формально спілкувалися між собою, «тьорок» не було», – зазначив один зі співрозмовників.

Розмови депутатів і виступи музикантів розбавили привітання президента та прем’єр-міністра.

«Першим взяв слово Порошенко, привітав з прийдешнім. Сказав, що ми всі єдина команда «і разом до перемог». Потім Гройсман вітав з прийдешнім», – повідомив інший нардеп.

Після них до нардепів звертався Луценко: «Всією командою треба робити реальні реформи, якими б вони не були непопулярними і боротися з корупцією».

Кажуть, що Луценко жартував щодо зустрічі з мільярдером Константином Григоришиним.

Ближче до 22:00 народні депутати почали роз’їжджатися.