Український журналіст іронічно прокоментував російські мітинги

Відомий український журналіст, публіцист, політичний оглядач Віталій Портніков у своєму Facebook різко прокоментував останні мітинги в РФ. Так, він підкреслив, що Росія окуповує чужі території, але тисячі людей виходять на мітинги, аби обуритися розкішним маєткам прем’єр-міністра Мєдвєдєва.

Нагадаємо, 26 березня по всій Росії почалися мітинги проти корупції з гаслом #ДимонОтветит. У Москві силовики почали затримувати учасників акції протесту. Те ж саме спіткало і протестувальників із інших куточків РФ.

«Росія окупує чужі території. Фактично встановила військову диктатуру на Кавказі. Парламентаризм розтоптаний. Країна приватизована групою пройдисвітів в штатському. Вільні медіа знищені. Права людини порушуються у всіх сенсах – від свободи особистому житті до свободи совісті. Морок», – наголосив публіцист.

«Проте тисячі людей виходять на вулиці, щоб обуритися занадто розкішними особняками прем’єр-міністра, який і без зареєстрованої власності має всю Росію. Прогулянка проти корупції», – обурюється Портніков.

Він переконаний, що, зокрема, Білорусь стала колонією РФ. У країні маргіналізована рідна мова, у підручниках з історії не знайдеш минулого держави, а про парламентаризм годі й говорити – він там просто знищений.

«Але населення із завмиранням серця стежить за затриманням чергового чиновника і квартирним питанням антикорупційних активістів. Антикорупційний форум», – зауважив журналіст.

За його словами, на відміну від Росії, у країні, яка «приватизована пройдисвітом», протестний рух набирає справжньої масовості лише після того, як влада Білорусі взялась за податок із незареєстрованих і безробітних людей.

Читайте: У Москві на антикорупційному мітингу ОМОН пакує активістів в автозаки (фото)

БЕЗ КОМЕНТАРІВ