Багатошарове загартоване скло, встановлене під захисною скло-плівкою, – ціле

Захисну скло-плівку, яку пошкодили вандали на двох елементах скляної підлоги нового пішохідного моста у Києві, відновлять упродовж доби. Про це повідомляє прес-служба Київської міської ради.

«Пошкоджені елементи замінять упродовж доби. Але боляче, коли хороші об’єкти страждають від «розваг» тих, хто не любить наше місто. І нічого не створює, а знищує те, що створюють інші», – заявив мер Києва Віталій Кличко.

Зазначається, що багатошарове загартоване скло, встановлене під захисною скло-плівкою, – ціле. За словами експертів, які разом з мером перевіряли скляну поверхню, збиток, нанесений її елементів, заподіяний навмисне.

Мер також сказав, що крім камер спостереження, встановлених на мосту, додаткові засоби відеоспостереження встановлять і знизу, під мостом.

Нагадаємо, 25 травня у Києві відкрили новий пішохідний міст від арки Дружби народів до Володимирської гірки.  Вже 26 травня скло оглядового майданчика тріснуло після того, як група невідомих активно на ньому стрибала.

Віталій Кличко заявляв, що один квадратний метр такої скляної підлоги витримує навантаження до 1150 кг. Загальна вартість декількох об’єктів мосту – фонтану, підпірних стін та інших витрат – становить близько 400 млн гривень.