У МЗС України заявили, що дії і заяви угорської сторони все більше нагадують стиль Кремля

У Міністерстві закордонних України обурені через заяву МЗС Угорщини про те, що посол Іштван Ійдярто 16 листопада прибув до українського відомства виключно за власної ініціативи, а не через демарш Києва щодо скандальних висловлювань угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана. Про це на своїй сторінці в Facebook заявив заступник міністра закордонних справ Василь Боднар.

15 листопада Віктор Орбан заявив, що домовленості з чинним політичним керівництвом України для Будапешта – неможливі. Він також зазначив, що Україна «не має осяжної перспективи вступу до НАТО чи до ЄС».

16 листопада МЗС України повідомило, що запросило Ійдярто через слова Орбана. Однак у Будапешті наполягають, що ініціатором зустрічі були вони самі.

«Посла Угорщини таки запросили до МЗС! Останнім часом дії і заяви угорської сторони все більше нагадують стиль Кремля. То угорський прем’єр синхронно з Москвою декларує відмову від контактів з українською владою, то угорська дипломатія переходить на рейки маніпуляцій і перекручень», – підкреслив Боднар.

«Ми, мабуть, почнемо в МЗС активно вчити угорську мову, щоб у коментарях одразу угорською вказувати не дипломатичне слово «запросили», а жорстке – «викликали». Якщо їм подобається жорсткий, а не конструктивний стиль діалогу, ми їм це швидко забезпечимо!» – додав представник українського відомства.

Посла Угорщини таки запросили до МЗС! Останнім часом дії і заяви угорської сторони все більше нагадують стиль Кремля….

Gepostet von Vasyl Bodnar am Montag, 19. November 2018

Читайте: Угорщина поширює у соцмережах фейки про переслідування нацменшин в Україні